קורס בחינם – מתנה ממני

מה הם 8 האלמנטים עליהם בנוי אבחון קולי מנצח?

כדי להתאים תרגילי פיתוח קול לפתרון בעיה קולית או לשיפור ביצוע קולי, צריך קודם לדעת לאבחן נכון את המצב הקולי של התלמיד ולאתר את הבעיה שדורשת פתרון. לאחר שזיהינו את המצב הקולי, עלינו להבין מהן הסיבות לכך שהוא נוצר, לבחור נכון איך לטפל בו, ולפתור אותו כך שהקול יתפקד במלוא הפוטנציאל שלו.
בהדרכה הזאת, תלמדו על 8 האלמנטים החשובים באבחון קולי מדויק שישדרגו מקצועית כל מי שמדריך ומלמד פיתוח קול.
ייתכן שאתם מקדמים את התלמידים שלכם מתוך אינטואיציה או בעזרת ניסויי וטעיה אבל זה תהליך ארוך ומייגע והאמת קצת מיותר. אבחון קולי מדויק, ישדרג לכם את כישורי ההוראה ויקפיץ את היכולת שלכם לשלוף את התרגילים הנכונים ביותר עבור התלמידים שלכם ובכך לשדרג מקצועית את ההוראה ואת הבטחון להתמודד עם כל בעיה קולית ברמה גבוהה יותר.
הדרכות בהוראת הקול

מה תמצאו בקורס?

מבוא ל 8 האלמנטים שבונים אבחון קולי מנצח

ההדרכה בנויה ממצגת ומדברי הסבר על כל אלמנט

לאחר הצפייה, סמנו לעצמכם אלמנטים שאתם צריכים לחזק

ההדרכה הזאת היא תמצית של קורס רחב שאני מלמדת

תלמדו איך לחפש פתרונות לבעיות שאתם שומעים

הירשמו עכשיו וקבלו את הקורס מיד

מורים לפיתוח קול מעולים בדומה לרופאים מומחים, יודעים לפתור את רוב הבעיות הקוליות, בזכות זה שהם קודם כל יודעים לאבחן אותן מהר. בהדרכה הזאת תלמדו על אלו אלמנטים בנוי אבחון קולי ותגלו מה אתם צריכים עוד ללמוד כדי להפוך למומחים בקול.

חשוב!!!

אם כבר נרשמתם בעבר לאחד מהקורסים שלי באתר – עליכם להיכנס / להתחבר תחילה עם שם המשתמש והסיסמא שלכם ורק לאחר מכן הירשמו לקורס
 לחצו כאן לעמוד הכניסה,  .

פרטי חיוב‫

פרטי ההזמנה

הנתונים האישיים שלך ישמשו לעיבוד ההזמנה שלך, לתמיכה בחוויה שלך ברחבי אתר זה ולמטרות אחרות המתוארות באתר שלנו בעמוד מדיניות פרטיות.

מומלץ

בזכות התהליך שעברתי אצל רותי קיבלתי הרבה ידע וכלים פרקטיים כיצד להתמודד עם בעיות ואתגרים העולים בסטודיו וקיבלתי מתוך כך ביטחון רב.

חני ברזני – מנטורית לפיתוח קול

Pin It on Pinterest

דילוג לתוכן