גלריית מורה לפיתוח קול / זמרת

תעודות הצטיינות, פרסים ופרסומי קונצרטים ותמונות של תלמידיי בהופעות

קורס דיגיטלי במתנה

לזמרים מקצועיים וחובבים

איך להשתחרר מחיקויים ולמצוא את עצמך בשיר?

כדי להשתחרר מחיקויים של אחרים, צריך קודם כל למצוא דרך להיות מקוריים ולהביא משהו מיוחד משלכם. בואו לגלות שיטה איך לגשת לכל שיר ולהוסיף לו את הטאצ' המיוחד שלכם.

שאלות ותשובות

האם את עובדת לפי שיטה מסויימת בפיתוח קול?

אני מאמינה בגישה ולא בשיטה. למדתי שיטות פיתוח קול שונות בסגנונות שירה שונים. לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות משלה ולכן היה חשוב לי ללמוד אותן לעומק, כדי למצות מהן את הטוב ביותר עבור התלמידים שלי. הגישה שלי היא לראות את האדם- התלמיד שאיתו אני עובדת ולהתאים לו/לה, את התרגול והדרך שלו/ה.  אם אתם אנשים שחשוב לכם לעבוד בשיטה מסויימת, אז אולי אני לא הכתובת עבורכם.

מה אפשר לצפות משעור פיתוח קול איתך?

כמה דברים: המטרה שלי היא להביא אתכם לשיר הכי טוב שאתם יכולים. להתנסות בשירים שלא ידעתם שיתאימו לכם, להחשף לסגנונות מוזיקליים שעוד לא נחשפתם אליהם. להעז להוציא את הקול לאור, לשיר מולי, לשיר מול אנשים אחרים ולאפשר לכם להביע את עצמכם במלוא העוצמה והעומק האפשרי.  בכל שעור, יהיה חימום קולי עם תרגיל אחד לפחות חדש, כך שלא תשתעממו מהתרגול. אתם תלמדו איך ניגשים לשיר חדש, על מה מתמקדים קודם, איך בונים שיטת עבודה יעילה וטובה. תגבשו לעצמכם את האמירה האישית שלכם בכל שיר שאתם שרים ותראו איך תוך זמן קצר אתם מכירים כל חלק מהקול שלכם ויודעים ליישם את התרגילים בכל שיר הלכה למעשה. השעורים נעשים באווירה נעימה, מפרגנת ומכבדת. והתוצאות לא מאחרות לבוא.

האם אפשר ללמוד איתך בבקרים?

כן בוודאי ואפילו רצוי. למרות שהופעתי המון שנים בערבים ואל תוך הלילה, אני מעדיפה ללמד בבוקר. הבקרים האפשריים לשעורים הם שני/שלישי/חמישי ולפעמים שישי

האם את מלמדת גם באונליין?

כן, בוודאי. מלמדת בסקייפ ובזום וזה עובד מעולה. הדבר היחידי שמתאגר הוא זה שאי אפשר ללוות בלייב אתכם כשאתם שרים אבל בשביל זה יש פלייבקים ואפשר בקלות להסתדר עם זה.

Pin It on Pinterest

Share This
דילוג לתוכן