סדרת המפגשים שיפתחו לך את הקול

פיתוח קול, הגשת שיר והכרות עם רפרטואר שירים

סדרת המפגשים שיפתחו לך את הקול

אם החלטת שאת רוצה ללמוד פיתוח קול אבל עוד לא בטוחה שזה בשבילך ושאת יכולה להקדיש לזה את הזמן והאנרגיה הדרושים לכך, אני מציעה לך לעשות את זה בשלבים.
השלב הראשון זה שלב של הכרות, שלך עם הקול שלך, עם היכולות שלך ועם מה שעוזר לך להיפתח ולהשמיע את קולך וכולך.
בסדרת המפגשים שאני מציעה, את תגלי איך תרגילי נשימה ויציבה מיד עושים הבדל באיכות הסאונד שאת מפיקה. תגלי איך תרגילים פשוטים עושים עבודה מורכבת ומופלאה בקולך. תחשפי לרפרטואר שירים שאולי עד עתה לא חשבת שמתאימים לקול שלך ותוכלי לבחור בסגנון מוזיקלי מתוך הכרות מלאה יותר עם קולך. אני מזמינה אותך לתקופה קצרה בה תוכלי להתרשם, מהדרך שלי, מהמרחב בסטודיו בכפר פסטורלי במרכז הארץ. ובכל שלב שהוא תוכלי גם ללמוד בשעורים מקוונים, בזום.

במידה ותראי שסדרה אחת היא רק מתאבן ואת מוכנה לצאת לדרך ולהרשם לסדרות ממשיכות, אציע לך תכנית שתתאים ללו”ז שלך ותקפיץ אותך לשלב הבא.

את תטעמי

איך זה לשיר בלי לחשוש מה יגידו עלייך

את תרחיבי

את רפרטואר השירים שלך ותחשפי לסגנונות שלא הכרת

את תלמדי

מה הקול שלך מסוגל לעשות בעזרת הדרכה אישית

את תגלי

איך תרגילי קול ממוקדים פותחים לך את הקול

 עלות שעור יחיד 330 ש”ח
תכנית מומלצת – סדרת 9 שעורים ב 2700 ש”ח

אשמח לשמוע מכם

 עידית שגיא, אמנית רב תחומית מתארת את התהליך שהיא עוברת עם רותי 

גב עופר, הייטקיסט וזמר קלאסי חובב מספר על התהליך שעבר בלימודיו עם רותי

פזית שלף, פסיכולוגית ושחקנית, מספרת על איך זה ללמוד עם רותי 

מתוך מופע סיום שנה של תלמידיי בקונסרבטוריון רעננה

דרכים שונות לשחרר את הקול ולהפיק ממנו את המקסימום

בסדנת אמן בנאות סמדר, מנחה את אבי עם הצעיף

קורסים דיגיטליים במתנה

קורס דיגיטלי במתנה

לזמרים מקצועיים וחובבים

איך להשתחרר מחיקויים ולמצוא את עצמך בשיר?

כדי להשתחרר מחיקויים של אחרים, צריך קודם כל למצוא דרך להיות מקוריים ולהביא משהו מיוחד משלכם. בואו לגלות שיטה איך לגשת לכל שיר ולהוסיף לו את הטאצ' המיוחד שלכם.

קורס דיגיטלי במתנה

לזמרים מקצועיים וחובבים

הסוד שלמדתי מהמורה השבדי(ת) שלי

לא צריך לטוס לשבדיה כדי ללמוד איך הם עושים את זה. אני נסעתי בשבילכם, למדתי וארזתי עבורכם תרגילים שכל זמר צריך להוסיף לתרגול שלו כדי לשדרג את השירה שלו.

שאלות? בשביל זה אני כאן

כאן תמצאי שאלות ששאלו אותי אנשים לפני שהתחילו ללמוד איתי. במידה ולא תמצאי תשובה כאן לשאלתך הפרטית, צרי איתי קשר ואשמח לעזור לך

האם אפשר לבוא לשעור אחד נסיון לפני שנרשמים לסדרה כולה?

שאלה מצוינת, כן, אפשר לבוא לשעור ראשון יחיד כדי להתרשם. השעור בתשלום מלא של 330 ש”ח. במידה ותרצי להירשם לסדרה נוכל להתקזז בהתאם.

אני שרה להנאתי אבל אין לי נסיון קודם בפיתוח קול, האם ההדרכות שלך יתאימו לי?

חלק נכבד מהעבודה שלי עם תלמידים מוקדש לאנשים שלא למדו אף פעם לשיר ושזו הפעם הראשונה שלהם. מכיון שפיתוח קול זה תהליך מתמשך שדורש תקופה של התסגלות, הפנמה ואח”כ ישום ובכדי לדעת אם זה אכן בשבילך ושאת מסוגלת להכנס להתהליך הזה, אני מציעה כאן סדרה של 10 מפגשים. זאת סדרת מבוא לפיתוח קול שבה, את כבר תדעי ותחושי מה זה עושה לך ועד כמה היית רוצה להמשיך ללמוד לשיר ולהכניס הרבה שמחה לחייך.

האם אפשר ללמוד איתך גם באונליין במידה ולא מתאפשר לי להגיע לשעור הפיזי?

במציאות שלנו עכשיו, ובמידה ולא מתאפשר להגיע לשעור במרחב הפיזי, אני מלמדת בזום או בסקייפ וזה עובד יפה מאד. כמובן שעדיף להפגש בפעם הראשונה אצלי בסטודיו אבל אם זה לא מאפשר, אפשר באונליין. עדיף זה מאשר לוותר על שעורים בכלל כשאת כל כך רוצה להתחיל כבר לשיר.

האם אפשר ללמוד אצלך עם עוד חברה או עם בן זוג?

אני מלמדת זוגות חברים, הורים וילדים, בני זוג ומשפחות שלמות יחד. כמובן שהיחס מתפצל לשניים או ליותר אבל מניסיון רב של עבודה בכל מיני קומבינאציות, הבנתי שיש לזה ערך בפני עצמו ולפעמים אנשים נהנים משעורים משותפים יותר אפילו משעור פרטי אישי. אז כן בוודאי

מעניין אותך? צרי איתי קשר.

Pin It on Pinterest

Share This
דילוג לתוכן