ייעוץ והדרכה למורים ומנצחים

תכניות הדרכה, ייעוץ וליווי אישי בהוראת הקול

מזמר/ת למורה לפיתוח קול 

התחלתם ללמד אבל מרוב טכניקות ושיטות אתם כבר לא יודעים איך למצוא את הדרך שלכם?
שרים בטכניקה קלאסית אבל רוצים ללמד בטכניקות שירה אחרות ולהתמחות גם בהן?
מנחים הרכבים קולים מחפשים איך להסביר לזמרים שלכם איזה סוג של סאונד אתם רוצים ולא יודעים איך ?
מרגישים שחוזרים על עצמכם בלופ ורוצים לרענן את מאגר התרגילים?
רוצים ללמוד איך לחסוך הרבה זמן ואנרגיה על ידי אבחון קולי מקיף ויסודי?
התעייפתם מכל הפורומים של המורים והזמרים אך עדיין צריכים תשובות לשאלות חשובות בתחום הוראת הקול?
נתקלים שוב ושוב בבעיות קוליות של תלמידים שאין לכם פתרונות עבורם ומרגישים נבוכים מול התלמידים?
רוצים למשוך לסטודיו שלכם את התלמידים שאתם הכי רוצים ללמד ולא יודעים איך?

דמיינו לעצמכם מצב שבו אתם פוגשים תלמיד או תלמידה בפעם הראשונה, מקשיבים להם ומסתכלים עליהם ויודעים לזהות מה עובד, מה לא עובד, למה לא עובד ואיך למצוא פתרון לכל בעיה קולית או ביצועית שאתם שומעים.

דמיינו לעצמכם שבמציאות החדשה, יש לכם למי לפנות כדי להתייעץ בנוגע למצבי קול שאין לכם פתרון אליהם, שיש לכם את מי לשאול או לשתף בתהליכים שאתם עוברים עם התלמידים שלכם. אתם מלמדים בתחושה של בטחון וגאווה מקצועית וברוגע של אנשים שיודעים מה שהם עושים. מורים שיודעים לשלב אינטואיציה, עם ידע מבוסס מדע.
יש מציאות כזאת והיא לא שייכת רק למורים וותיקים או בעלי ניסיון. זאת מציאות שאתם יכולים לחיות בה יום יום ולהפיק תוצאות ממשיות ומדידות עם התלמידים שלכם.

התכנית שיצרתי עבור מורים חדשים או מורים על פשרת דרכים מקצועית, היא תכנית הדרכה וליווי אישי שתזניק אתכם מהנקודה שבה אתם נמצאים לנקודה בה אתם מורים לפיתוח קול שתמיד חלמתם שתהיו.
ב 18 שנים האחרונות רכשתי ידע רחב וניסיון רב בתחום הוראת הקול מעבר לזה שכבר היה לי כזמרת אופרה ואמנית שירה רב תחומית. השתלמתי בתכניות הוראה בינלאומיות מהחשובות והמובילות בעולם בתחום פיתוח הקול. מתוך הידע הזה והנסיון הפרטי שלי הכולל אלפי שעות הוראה יצרתי תכנית הדרכה, שתכוון אותך לתוצאות מדוייקות ותחסוך לך המון זמן ואנרגיה ויותר מכך, תאפשר לכם לשמר ולטפח את התשוקה ללמד ולשיר.

 

להצטייד בסל מלא תרגילים

מעבר לזה שתקבלי עשרות תרגילי פיתוח קול שמביאים לתוצאות מידיות וארוכות טווח, את תלמדי מה עומד בבסיס של כל תרגיל ותוכלי ליצור תרגילים משלך בהתאם

לבחור נכון

אם אבחנו נכון וגילינו מה יכולות להיות הסיבות שגורמות למצב קולי מסויים, אנחנו בדרך הנכונה לפתרונות. שלב בחירת הגישה הפדגוגית, התרגול לשיפור היכולות הוא הכרחי.

לגלות את הסיבות לכל מצב קולי

לאחר שאבחנו נכון, צריך לברר מה הגורמים לאותו מצב מתוך הכרות מלאה עם האנטומיה והפיזיולוגיה של הקול בשילוב עם  הבנה למכלול סיבות מתחומי ידע משלימים לפיתוח קול

להבין מה אני שומעת ורואה

 מורה לפיתוח קול , כמו רופא מומחה, ככל שהוא יודע לאבחן מה הוא שומע ורואה יותר במדויק, כך הדרך למציאת הפתרון מהירה ויעילה יותר

אשמח לשמוע מכם

גב עופר – הייטקיסט בתחום הבלשנות , תלמיד של רותי 5 שנים בשירה קלאסית ומחזות זמר
הוואן מששה – זמרת, מוזיקאית ומורה לפיתוח קול, משתתפת
בתכנית ליווי והדרכה למורים לפיתוח קול

פזית שלף, פסיכולוגית, שחקנית ומחזאית, תלמידה של רותי 7 שנים, מספרת על איך זה ללמוד עם רותי חלבני

אבחון קולי
קורס וידאו במתנה

למורים לפיתוח קול

מה הם 8 האלמנטים עליהם בנוי אבחון קולי מנצח?

מעתה תוכלי לצרף לשמיעה ולאינטואיציה שלך כמורה וכזמרת, דרך עבודה שיטתית, שתעזור לך לזהות בעיות קוליות ואת מקורן ותייעל את בחירת התרגילים והתאמתם לפתרון הבעיות.

יש לכם שאלות? בשביל זה אני כאן

מה ההבדל בין הדרכות אישיות שאת מציעה לקורס להוראת פיתוח קול?

שאלה מצויינת! אני מציעה ליווי והדרכה אישית למורים לפיתוח קול. ההדרכה שלי מיועדת למורים שכבר למדו קורס בסיסי בהוראת הקול, רוצים וצריכים השלמות, הבהרות ויחס אישי.ההדרכה והליווי שלי מתאימים גם למורים שמלמדים הרבה שנים אבל עדיין יש להם פערים בידע ולא מתאים להם להשתתף בקורס למורים כרגע. ההדרכה שלי ממוקדת על הצרכים הספציפים שלהם ויכולה לקצר להם את התהליך.

איך ההדרכה שלך עובדת? מה מספר המפגשים ואיך זה מתקיים?

מתחילים בשיחת הכרות קצרה בטלפון או בזום. אני מבררת איתך מה המטרות שלך ומה חסר לך כדי להשיג אותם. לאחר ההכרות הבסיסית, אני מציעה לך מספר מפגשים ( מינימום 6) בהם בכל מפגש נתמקד בנושא או שניים בעולם פיתוח הקול. בכל מפגש תהיי מוזמנת להציג study case  מהסטודיו שלך עליהם את רוצה לקבל משוב, עזרה בפתרונות או באבחון התלמיד. ההדרכה שלי תפורה בדיוק למידות שלך ולצרכים הספציפים שלך ולכן כדאי קודם להכיר ולראות מה הם הדברים שאותם את רוצה לחזק בתחום הוראת פיתוח הקול ולאחר מכן תוכלי לבחור במספר המפגשים שתרצי לקיים איתי. המפגשים יכולים להיות במרחב הפיזי אצלי בסטודיו או בזום/סקייפ.

האם ההדרכות שלך מתאימות למורים שמלמדים בסגנונות עכשוויים או רק קלאסיים?

ההדרכה שלי מתאימה למורים המלמדים בכל הסגנונות של המוזיקה המערבית כמו פופ, ג’אז, מחזות זמר, קלאסי ועוד. אני מלמדת הפקות קוליות המתאימות לכל הסגנונות האלו וגם עוזרת למורים ללמד בהפקות שהם לא שרים בהם.

לא למדתי עדיין בקורס להוראת פיתוח קול, האם בכל זאת אוכל ללמוד איתך?

כן, אני מבינה שלא לכל אחד היתה ההזדמנות ללמוד בקורס להוראה פיתוח קול מסודר ומכיון שגם אני לימדתי קורסים להוראת קול ויש לי תכניות לימוד מסודרות למורים ללא הכשרה, מאמינה שנסתדר. סביר שאם אין לך שום מושג באנטומיה ופיזיולוגיה, תכנית ההדרכה שלך תהיה ארוכה יותר בשונה מתכניות אחרות. 

מעניין אותך? צרי איתי קשר.

Pin It on Pinterest

Share This
דילוג לתוכן