לומדים לשיר איתי

הוראת הקול במפגשים אישיים, אופליין ואונליין, סדנאות וקורסים

הסטודיו של רותי חלבני

המקום שבו מקשיבים לך מקול הלב

את קולטת אצל אנשים קצה חוט שיש בו כוח ועוזרת לאדם להעצים אותו. זה מוביל לשינויים ממש מרגשים, לפתיחת הלב והקול ולהרגשה טוב ולשמחה ממשית

ענת גנאור – מורה,  הוגה,  מרצה – נאות סמדר

מסלול המראה לקריירה מקצועית

“זכיתי ללמוד פיתוח קול אצל רותי במשך 7 שנים. במהלך התיכון, צבא וגם אחר כך. בשנה הבאה אני אתחיל ללמוד בבי”ס רימון במסלול ביצוע לזמרים וזה גם לזכותה.
רותי הציבה בפניי אתגרים, נתנה ביקורת בונה ותמיד מעצימה אותי עם תשומת לב ויחס אישי. היא העשירה אותי בידע וטכניקות שונות, עזרה לשפר את יכולותיי הווקאליות והבימתיות ולבנות יחד איתי רפרטואר שמתאים לי. היא תמיד מחפשת להעשיר ולקדם אותי בתחום, מעודדת אותי להאמין בעצמי. גם כשהיו לי ספקות או חששות, היא נתנה דחיפה שהייתי זקוקה לה. אני ממליצה בחום על לימודי פיתוח קול עם רותי חלבני – למטרה מקצועית וגם כתחביב מעשיר. ההנאה מובטחת!”
נעמה רוזנבלט, זמרת

מופע הקול - סדנאות שירה לנשים

עבורי ההתנסות בכיתת האמן של רותי חידדה את החושים, פתחה ערוצי הקשבה נוספים ואפשרה להכיר את קולי לעומק.
העבודה בקבוצה אינטימית מאפשרת לי להעז ולהתנסות במגוון רב של סגנונות. אני מאוד נהנית מהמקצועיות ומהקלילות שנלווים לתהליך. מומלץ בחום.
עידית שגיא – ציירת ומטפלת באומנות

עבורי קבוצת השירה של רותי היא תמריץ ומסגרת מקצועית מהנה, בטוחה ומשחקית לשכלול ההבעה הקולית. אני נהינת מאד מזה שמצאתי עוד משוגעות לדבר ומהאופציה לשילוב שירת סולו ושירה בהרכב. ענבל טפר – טיפול במוזיקה בהבעה

סדרת המפגשים שיפתחו לך את הקול

אני כל כך שמחה שחזרתי לעולם המוזיקה והשירה אחרי היעדרות כל כך ארוכה. ( איפה הייתי כל השנים?!) לא האמנתי כמה אושר יכול לגרום שיעור רגיל שבו מצליח משהו, כבשתי איזה יעד קולי חדש או סתם לשיר שיר שמדבר אלי. אני גם שמחה שמצאתי אותך כי אין כמו כימיה טובה והערכה כדרייב לעשות עוד ולהשתפר.
שרון עופר, רופאת שיניים

ייעוץ והדרכה למורים ומנצחים

Teaching certificate from New York Vocal Coaching and Justin Stoney

תכנית הדרכה וליווי אישי למורים לפתוח קול ולמנחי הרכבים קוליים, היא המשך טבעי לקורס בהוראת הקול ומיועדת למורים לפיתוח קול טריים או כאלו שנמצאים בפרשת דרכים מקצועית ורוצים לשפר, לסגנן, לייעל את הוראת הקול ולהקפיץ אותה לרמה גבוהה.
התכנית בנויה ממפגשים אישיים, בזמן שמתאים לכם, בתנאי תשלום שפויים ונוחים, על מנת שתוכלו להפיק תוצאות מהירות ומדידות שיעשו הבדל משמעותי ויהפכו עבורכם את מקצוע הוראת פיתוח הקול, למשגשג, מספק ומשמח לשנים רבות.

הדרכה לקראת שירה בהרכב או מקהלה

כדי להפיק את המקסימום משירה בהרכב, להנות מהיתרונות של שירה משותפת והרמוניות שמברווזות את העור, לשיר בלי לקרוע את הגרון, עם הרבה הקשבה אחד לשני/ה וערבות מוזיקלית, צריך יד מכוונת.
לפעמים קשה לשמוע את עצמנו מבחוץ כשאנחנו אלו ששרים בהרכב. לצורך זה, יצרתי תכנית הדרכה שמטרתה להכין, ללמד, לגבש אתכם לקראת כל פעילות הקשורה לשירה בקבוצה.
למי התכנית מתאימה?
לפרטים נוספים

פיתוח קול קלאסי

Singing with my students

אם החלטת שאת רוצה ללמוד פיתוח קול בהפקה קלאסית, כי את אוהבת את סגנון השירה הזה, או כי מישהו אמר לך שזה יכול להתאים לך ולקול שלך, אבל את לא לגמרי בטוחה ורוצה להתנסות ולראות אם זה מתאים לך, אשמח לעזור לך.
לאחר שסיימתי את לימודי תואר האמן בשירה אופראית באקדמיה בלונדון והתחלתי להופיע בתפקידי אופרה סולניים, הבנתי עד כמה המקצוע הזה מלהיב, מרתק ומרחיב את הלב. יחד עם זה הוא גם מאד תובעני, דורש משמעת עצמית גבוהה ורצון אדיר לדרוש מהגוף ומהקול יכולות וירטואוזיות שאף סוג שירה אחר לא דומה להן.
הפקה קלאסית גם אם לא תוביל אותך להיות זמרת אופרה, יכולה להסב לך המון חדוה וסיפוק ואני נהינת ללמד אותך לצד הפקות שירה אחרות בסגנונות מודרנים. שילוב מנצח שכל קול יכול להנות ממנו.

Pin It on Pinterest

Share This
דילוג לתוכן