תלמידים ומורים מספרים

על איך זה היה בשבילם ללמוד איתי או לראות אותי מלמדת

אין לי מילים לתאר כמה אני מרגישה שהתפתחתי! רותי דייקה אותי בדיוק במקומות שהייתי צריכה

שמי אודליה בראשי טהר, מורה לפיתוח קול מזה כ6 שנים, בעלת תואר ראשון במוזיקה וכמה קורסים מקצועיים להוראת פיתוח קול בהם צברתי ידע רב.
הגעתי לרותי לאחר שראיתי כמה פעמים סרטונים שלה על הוראת פיתוח קול.
למרות שלא הכרתי אותה אישית ,הרגיש לי מאוד נכון לפנות אליה , כמו שציינתי אני מורה שעובדת בשטח וכבר למדתי ממורים מעולים בתחום והרגיש לי שיש לי מקרים נקודתיים עם תלמידים או בכללי שאני עדיין צריכה לפתח אותם עוד ולהרחיב בידע ובלמידה
קבעתי עם רותי הנהדרת(באמת שאין מילים לתאר)סדרת הדרכות של כמה מפגשים בהם אנחנו ממש עוברות על החוסרים שאני מרגישה שיש לי ומחדדות דברים נוספים להתמקצעות מקסימלית.
אין לי מילים לתאר כמה אני מרגישה שהתפתחתי ! רותי דייקה אותי בדיוק במקומות שהייתי צריכה ומהרגע הראשון ידעה מה נכון עבורי, ההדרכות עברו בידע מעצים ומלמד ובו זמנית באווירה מעולה של חוויות משיעורים עם התלמידים.
אני באמת חושבת שכל מורה שרוצה לפתח את עצמו עוד ועוד זה הדבר הנכון לעשות.
העובדה שהייתי אחד על אחד עם רותי ששימשה לי ממש כמנטורית – דייקה לי את הדברים ברמה המקסימלית!
כל הידע שצברתי בקורסים שונים קבוצתיים אצל מורים מעולים בתחום, פתאום קבלו משמעות אחרת בלמידה אישית מול רותי שנתנה לי את החידוד הנוסף בהתיחסות למקרים שאני חווה ומתמודדת איתם מול התלמידים.

אני באמת ממליצה לכל מורה שהיה רוצה לפתח את עצמו בעוד כמה רמות למעלה את סדרת המפגשים הזאת שתקפיץ אותו למקום גבוה יותר, מקצועי יותר ובטוח יותר!

 

אודליה בראשי טהר – מורה לפיתוח קול

הוקסמתי מנעימותה של רותי, מהחיוך החום וטוב הלב

לרותי הגעתי לאחר שהבנתי שעליי לעשות צעד נוסף בהתפתחותי כמאמנת לפיתוח קול. עברתי אצל רותי תהליך מעמיק ויסודי שדייק אותי, הוסיף הרבה למה שכבר היה ברשותי וגרם לי להבין ולהתמקצע יותר.
חומר הלימוד בקורס מאורגן ומובנה בצורה נכונה ומסודרת, ההסברים מעמיקים ומובנים ומוסברים בסבלנות רבה. החומר הועבר בצורה מעניינת ומרתקת שתמיד גרמה לי לרצות עוד..
רותי סבלנית, זמינה וקשובה לשאלות ולצרכי המורה המונחה. היא מתאימה את עצמה לצורכי התלמיד ולעולם ממנו הוא בא וכל זאת בסבלנות ונועם. חיכיתי לכל מפגש שהיה מהנה , מעניין ומרתק וגורם לרצות ללמוד ולהרחיב עוד.
הזמינות בין המפגשים היתה גבוהה מאוד. קיבלתי תשובות וייעוץ גם מחוץ לשעות הפורמליות של ההדרכה ודבר זה גרם לי להרגיש שיש לי גב עליו אני יכולה להשען ולסמוך ולדעת שאני מתפתחת תוך כדי ליווי מתמיד ונאמן. לרותי ידע נרחב ומדהים ועצם הידיעה שהיא ממשיכה להעמיק וללמוד, להרחיב את קשריה עם מלומדים בתחום ולחקור בעצמה- הופכת אותה למורה מקצועית ולמקור סמכות בלתי ניתן לערעור.
בזכות התהליך שעברתי אצל רותי קיבלתי הרבה ידע וכלים פרקטיים כיצד להתמודד עם בעיות ואתגרים העולים בסטודיו וקיבלתי מתוך כך ביטחון רב. הוקסמתי מנעימותה של רותי, מהחיוך החום וטוב הלב. היחס האישי היה יוצא מן הכלל. הוקסמתי מרמת הבקיאות, מרמת ההבנה שלה את התלמיד ואת הצרכים שלו ומהדרך בה היא מעבירה חומר מורכב כל כך- בצורה שקל להבין וליישם.
החוויה שלי מרותי היא חוויה מאוד נעימה , טובה וכזו שאני שמחה שחוויתי. אני חושבת שכל מורה שרוצה להרחיב את ידיעותיו ולהפוך את ההוראה שלו להוראה ברמה גבוהה ביותר- צריך לעבור את הקורס.
חני בראזני

מאמנת קולית, מנחה סדנאות ואימון אישי

קיוותי שתגידי לנו שאצלך את רוצה את רוני שלי

תודה רותי על הפרגון התמיכה וההשקעה ברוני שלי… כשרוני ביקשה ללמוד פיתוח קול בגיל 12 אני חייבת להודות שהייתי סקפטית לא ידעתי אם זאת תהיה אהבת אמת… אבל אני זוכרת שכשהגענו אלייך …ואחרי דקה ראיתי קצת שיעורונציק נסיון… מיד הבנתי שזאת המורה שהייתי שמחה שתהיה לרוני. למדתי מכמה דקות של התבוננות כל כך הרבה ורק קיוויתי שתגידי לנו שאצלך את רוצה את רוני שלי…אכן כך היה כל כך הרבה נתת ולימדת את רוני שלי… על זה אני מודה מאוד תודה על הכל

מירב דסקלו

אמא של רוני וזמרת

אחת המורות המופלאות בעולם

רותי, היא מורה לפיתוח קול נדירה!
ביכולתה להפיק תוצאות מקצועיות ואישיות מדהימות אליהן מבקשים להגיע תלמידים לפיתוח קול. בכך היא אחת המורות המופלאות בעולם שהיתה לי אי פעם הזכות לעבוד לצידה

ג'סטין סטוני

נשיא ומייסד ניו יורק ווקאל קואצ'ינג, New York Vocal Coaching

הלימודים איתה הקפיצו אותי חד משמעית מדרגה, ואני מרגישה שלמדתי דברים ככ חשובים ובסיסייים

חווית הלימוד שלי עם רותי הייתה פשוט נהדרת ומשמעותית מכל הבחינות,הן כזמרת יוצרת, כתלמידה וכמורה לפיתוח קול.
רותי בעלת ידע אינסופי ורחב בכל הקשור לאנטומיה של הקול, להפקה, לאפשרויות ביצוע ויש לה גם היכולת המופלאה להעביר חומר זה בצורה נהירה ובהירה
הלימודים איתה הקפיצו אותי חד משמעית מדרגה, ואני מרגישה שלמדתי דברים ככ חשובים ובסיסייים-כזמרת איך לגשת לחימום לשיר ואיך לשמור על כושר ולהבין כל הזמן איפה אני נמצאת. כמורה רותי עזרה לי לאין שיעור למצוא את הקול האישי שלי בתור מורה ובגמישות יעילות וביטחון. ההדרכה שלה נתנה לי הרבה יציבות. כתלמידה היא הדליקה אצלי מחדש את אש הלימוד ואת הצורך והרצון לדעת ולהתפתח.
מקומות רדומים שנפתחו. אני ממליצה בחום רב לכל מי ששר,רוצה לשיר,מלמד, ובכלל מתעסק בשירה ומוזיקה לצלול עם רותי וללמוד,חוויה של שמחה וחקר עמוק.

דניאלה תורג'מן

זמרת, מלחינה ומורה לפיתוח קול

אני ממליצה לכל מורה לפיתוח קול לקבל ליווי שכזה

לרותי הגעתי לאחר שנים של חקירת תחום הבלטינג בלי תשובות מספקות בנושא, ועם לא מעט תסכול וחוסר אמון ביכולת שלי להפיק אותו.
באתי מעט חשדנית לשיעור הראשון, אך לאחר מספר שיעורים הבנתי שלא רק שאני יכולה לסמוך על רותי בעיניים עצומות מבחינת הידע שלה והיכולת שלה ללמד אותי ׳לצעוק באופן בריא׳, אלא נוצרה גם האפשרות שלי להיוועץ ברותי בנוגע לתלמידים שחוויתי איתם חוסר התקדמות.
כמו כן, העברתי את הידע ה׳טרי׳ שרותי לימדה אותי לתלמידים שלי, וראיתי שזה פשוט עובד.
אני ממליצה לכל מורה לפיתוח קול לקבל ליווי שכזה, שעוזר לנו גם לפתור בעיות שאנחנו נתקלים בהם עם תלמידינו, וגם לא לשכוח את הקול שלנו ואת המקום שלנו כתלמידים.

 

יעל נחליאל זילברשץ – זמרת ומורה לפיתוח קול

דניאלה תורג'מן

זמרת, מלחינה ומורה לפיתוח קול

ובאופן מופלא זה עורר בי בטחון שהכל אפשרי

מצאתי את עצמי מגיעה למקומות בקול שלי שמעולם לא נגעתי בהם ובאופן מופלא זה עורר בי בטחון שהכל אפשרי.
ראיתי את האנשים בסדנת האמן של רותי פשוט נפתחים ופורחים וזה היה קסום!

יהודית בר

מנהלת בית האמנויות נאות סמדר, נאות סמדר

לרותי יש ניצוץ בעיניים ותשוקה עצומה לתחום אותו היא מלמדת


רותי היקרה והאהובה, המנטורית הווקאלית שלי מזה 7 שנים. מעצימ
מעשירה, יוצרת חיבור וקשר אישי עם כל תלמיד. עוזרת לבנות רפרטואר מותאם אישית. מורה בעלת אבחנה חדה, מזהה משמיעה את המנעד, מה החוזקות ומה החולשות, על מה כדאי לעבוד ואת מה לחזק, יודעת לתת ביקורת בונה, משוב ממוקד ומעצים.
רותי תמיד דואגת להמשיך להתפתח כמורה וללמוד עוד-להעמיק את הידע שלה בתחום ולהעביר אותו הלאה לתלמידיה. עם שיטות חדשניות ומעודכנות וגם ישנות, טובות, שעובדות.
לרותי יש ניצוץ בעיניים ותשוקה עצומה לתחום אותו היא מלמדת, היא מצליחה להדביק את תלמידיה ולסחוף אותם. ממליצה עליה בחום לכל מי שמעוניין ללמוד פיתוח קול!!! בפרט אם יש תשוקה למחזות זמר, רותי ללא ספק היא המורה שמתאימה לך 🙂

נעמה רוזנבלט

תלמידה כ 7 שנים וזמרת, הרצליה

איתך רותי התחלתי לנשום מחדש

והשתפרתי לאין ערוך. מלבד כל מה שלמדתי ממך על הקול, את עזרת לי ללמוד את עצמי

מיכל נויימן

מתכנת מחשבים וזמרת, שם החברה / עסק

קורסים דיגיטליים במתנה

קורס דיגיטלי במתנה

לזמרים מקצועיים וחובבים

איך להשתחרר מחיקויים ולמצוא את עצמך בשיר?

כדי להשתחרר מחיקויים של אחרים, צריך קודם כל למצוא דרך להיות מקוריים ולהביא משהו מיוחד משלכם. בואו לגלות שיטה איך לגשת לכל שיר ולהוסיף לו את הטאצ' המיוחד שלכם.

קורס דיגיטלי במתנה

לזמרים מקצועיים וחובבים

הסוד שלמדתי מהמורה השבדי(ת) שלי

לא צריך לטוס לשבדיה כדי ללמוד איך הם עושים את זה. אני נסעתי בשבילכם, למדתי וארזתי עבורכם תרגילים שכל זמר צריך להוסיף לתרגול שלו כדי לשדרג את השירה שלו.

Pin It on Pinterest

Share This
דילוג לתוכן