מסלול המראה לקריירה מקצועית

מסלול המראה לקריירה מקצועית

אתם שרים כבר כמה שנים, אולי הייתם במגמת מוזיקה בתיכון, להקה צבאית או יודעים שהכיון והרצון שלכם הוא להיות זמרים מקצועים.  או שהרצון שלכם להפוך את השירה למקצוע מגיע מכל סיבה אחרת, אז קודם כל, רוצה לברך אתכם על ההחלטה. או לפחות על זה שאתם חולקים איתי תשוקה עזה שהיתה בי מאז שאני הייתי בת 12.
אין דבר מלהיב יותר מלעשות את הדבר שאתם הכי אוהבים ולהקדיש לו את מלוא תשומת הלב והאנרגיה. כדי להפוך להיות זמרים מקצועיים, אתם כבר מסכימים שלא מספיק שיהיה כשרון ווקאלי נדיר או סגנון שירה שאין לאף אחד אחר. מדובר בפיתוח טכניקה קולית יציבה ואמינה שתשרת אתכם גם בימים שהכשרון הטבעי לא ממש נגיש לכם. באלפי ההדרכות שבהן צימחתי וטיפחתי זמרים מגיל העשרה עד שהפכו לזמרים מקצועיים פיתחתי שיטות עבודה יעילות שעוזרות למי שנחוש להשקיע עבודה, זמן ואנרגיה לעלות לבמה פעם אחר פעם ולהרגיש שהם יכולים לסמוך על עצמם ועל קולם להיות במיטבם.

אם אתם מוכנים להרפתקאה – אני אתכם ומבטיחה לעזור לכם לממש את הרצון שלכם להפוך מאנשים ששרים לזמרים מקצועיים.

כל מה שילד צריך זה מבוגר אחד שיאמין בו – הרב שלמה קרליבך  ואני אומרת – כל מה שזמר צריך זה מישהו אחד שיקשיב לו

אתם תעלו לבמה

בבטחון, בעוצמה ובידיעה שיש לכם מסר שאתם רוצים לתקשר עם הקהל שלכם והוא יודה לכם על כך

אתם תשירו

גבוה יותר, חזק יותר ובעיקר טוב יותר בעזרת תרגול חכם ויעיל

אתם תלמדו

שפיתוח קול הוא רק התחלה של מסע מרתק לתוך עצמכם

את תגלו

כמה כייף לשיר שעושים את הצעד הראשון לממש את החלום שלך

עלות הסדרה: מפגש יעוץ ראשון – 300 ש”ח

חבילת  10 מפגשים  –  2500 ש”ח

אשמח לשמוע מכם

שאלות ותשובות

האם את מקבלת רק אנשים שכבר למדו פיתוח קול?

אם אתם פה, סימן שיש לכם עניין רב להביא את השירה שלכם לרמה מקצועית ולהמריא לקריירה כזמרים. יכול להיות שעוד לא למדתם פיתוח קול בצורה מסודרת וזאת הפעם הראשונה, אל חשש. אני ליוותי תלמידים מגיל העשרה בלי ניסיון קודם עד שהם הפכו לזמרים מקצועיים. אתם תרכשו טכניקה מעולה שתקדם אתכם ותאפשר לכם לשיר ולהופיע ברמה גבוהה.

מאיזה גיל אפשר ללמוד איתך?

שירה כמקצוע יכולה לקרות בכל גיל ולכן אין לי הגבלה לגיל מסויים. זה תלוי בכם, באיכות השירה שלכם, ביכולת הלמידה, ברמת המוזיקליות ובמוטיבציה שיש לכם להפוך את השירה למקצוע.

על כמה שעורים את ממליצה בשבוע/בחודש/בשנה?

זאת שאלת מיליון הדולר. אין המלצה גורפת ולכן לא יהיה נכון לי להגיד כמה שעורים תצטרכו כדי להיות זמרים מקצועים אבל ההמלצה שלי היא: להתחיל משעור של שעה בשבוע במשך 3 חודשים. לבדוק אם מה שנדרש מכם, באמת מתאים לכם עכשיו. לאחר כמה שעורים, אוכל לתת לכם אבחון קולי מדוייק שבעזרתו תוכלו לדעת, מה יידרש מכם כדי לקדם את עצמכם למסלול המראה לקריירה מקצועית כזמרים.

את מלמדת בסגנון מסויים או שאפשר ללמוד איתך כמה סגנונות שירה?

אני מלמדת בכמה סגנונות עיקריים : שירה קלאסית ושירה עכשווית. כשאני אומרת שירה עכשווית אני מתכוונת לשירי פופ, מחזות זמר, ג’אז, רוק רך, סול ושירים ישראליים.  כמובן שאני משלבת טכניקות מעולמות מוזיקליים שונים אך זה רק מעשיר אתכם ונותן לכם בסיס איתן בכל הנוגע לטכניקה, להגשת שיר ולהבנה מוזיקלית וטקסטואלית. תלמידים שלמדו איתי נעשו זמרים קלאסים, זמרי פופ, התקבלו ללהקות צבאיות, לאקדמיה למוזיקה, לבי”ס רימון, לבתי ספר גבוהים למשחק בחו”ל ובארץ.

כותרת לטופס ההזמנה

Pin It on Pinterest

Share This
דילוג לתוכן